Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgycsökkenő sorrend Eredmény Verseny szintje Tanév
Kiss Daniella Panna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely regionális 2016/2017
Csonka Panna Kincső Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely regionális 2016/2017
Sógor Luca Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Spisák Dorina Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 19. hely országos 2016/2017
Bódis Vivien Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Imri Hanna Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 19. hely országos 2016/2017
Nagy Zsombor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely regionális 2016/2017
Vitelki Gergő Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 19. hely országos 2016/2017
Soós Antónia Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely regionális 2016/2017
Ambrus Zsombor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely megyei 2016/2017
Espán Gergely Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Csák Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 6. hely regionális 2016/2017
Havasi Marcell Milán Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Koleszár Panna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 6. hely regionális 2016/2017
Takács András Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely megyei 2016/2017
Karsza Ábel Boldizsár Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Kiss Dániel Bendegúz Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Nemzetközi Magyar Matematikaverseny Matematika Dicséret ( 11.) nemzetközi 2016/2017
Huszár Dóra Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Tóth Balázs Márton Kockakobak Matematikaverseny Matematika 11 országos 2016/2017
Soós Antónia Kenguru Matematikaverseny Matematika 62 országos 2016/2017
Kozaróczy Csaba Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Vitelki Gergő Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Kolláth Gergely Sándor Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 31 országos 2016/2017
Havasi Marcell Milán Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Galgóczy Gábor Nemzetközi Magyar Matematikaverseny Matematika 26 nemzetközi 2016/2017
Varga Dániel Jonatán Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Espán Gergely Kockakobak Matematikaverseny Matematika 3 országos 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017

Oldalak