Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgycsökkenő sorrend Eredmény Verseny szintje Tanév
Szathmári Gergely Márton Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Major Tünde Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny Magyar nyelv 6. hely megyei 2016/2017
Espán Márton Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 6. hely országos 2016/2017
Barkai Hanga Kincső Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Erdős Gábor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Simai Anna Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Majerusz Ádám Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 6. hely országos 2016/2017
Bársony Panna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Kincsem Zsuzsanna Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Nagy Soma Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 6. hely országos 2016/2017
Csoma Petra Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Újhelyi János Ábel Miskolci Egyetem - Szónokverseny Magyar nyelv 6. hely városi 2016/2017
Urszin Csaba Botond Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 6. hely országos 2016/2017
Szarka Ivett Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Csorba Mihály Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Dürer Matematikaverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Spisák Dorina Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Megyei Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 23 országos 2016/2017
Espán Márton Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3. országos 2016/2017
Majerusz Ádám Kockakobak Matematikaverseny Matematika 8 országos 2016/2017
Tamás Bence Benedek Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Tóth Márton Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Tóth Tamás Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Kenguru Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla Dürer Matematikaverseny Matematika 1 országos 2016/2017
Dezsőfi Míra Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Kozma Réka Megyei Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017

Oldalak