Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgycsökkenő sorrend Eredmény Verseny szintje Tanév
Havasi Marcell Milán Megyei Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Kolláth Gergely Sándor Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 31 országos 2016/2017
Dezsőfi Míra Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 15. hely országos 2016/2017
Orosz Dávid Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Madarász Zsuzsa Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Papp Marcell Miklós Kenguru Matematikaverseny Matematika 8 megyei 2016/2017
Espán Gergely Megyei Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 23 országos 2016/2017
Emődi Marcell Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Maginecz Adél Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 15. hely országos 2016/2017
Papp Marcell Miklós Kockakobak Matematikaverseny Matematika 15 országos 2016/2017
Tóth Gergely György Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Tóth Balázs Márton Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Csoma Petra Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 66 országos 2016/2017
Espán Márton Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 7. hely országos 2016/2017
Koleszár Domonkos Kockakobak Matematikaverseny Matematika 9 országos 2016/2017
Kosáry Boglárka Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Madarász Zsuzsa OKTV Matematika II. forduló országos 2016/2017
Csorba Mihály Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Kosáry Boglárka OKTV Matematika II. forduló országos 2016/2017
Csoma Petra Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Juhász Máté Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Katona Áron Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 7. hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Kockakobak Matematikaverseny Matematika 9 országos 2016/2017
Tóth Gergő Kenguru Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Babcsán Gergely Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017

Oldalak