Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző nevecsökkenő sorrend Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Ábrahám Péter ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Ádám Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Ádám Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ádám Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Ádám Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Ákom Károly Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Ákom Károly Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ákom Károly Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Ákom Károly Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1. városi 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport Elődöntő, 2. megyei 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1. városi 2016/2017
Ambrus Zsombor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely megyei 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Babcsán Gergely Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Arany János Irodalmi Verseny Irodalom 28. hely országos 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 8 megyei 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Cultura Nostra Országos Történelmi Verseny Történelem 1.helyezés országos 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Bacsó Boglárka Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Bacsó Boglárka Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Bacsó Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport Országos elődöntő 6. helyezés országos 2016/2017
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017

Oldalak