Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző nevecsökkenő sorrend Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Bertóti Laura Megyei Rajzverseny Rajz 3. hely megyei 2016/2017
Biczó Ádám György Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 31 országos 2016/2017
Biczó Ádám György Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Biró Kinga Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely regionális 2016/2017
Bódis Vivien Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Bódis Vivien Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 17. hely országos 2016/2017
Bodnár Emma Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Bokor Bence Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Borbély Bence Kristóf Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Boros Helga Dóra Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Boros Helga Dóra Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Bujtás Anna Melinda Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Csák Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 6. hely regionális 2016/2017
Csák Anna Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Cseke Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 10. hely országos 2016/2017
Cseke Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely városi 2016/2017
Cseke Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Cseke Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Cseke Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Cseke Balázs Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Csema Ákos ernő ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Csema Ákos Ernő ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Cserba Lajos Levente Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Cserba Lajos Levente Diákolimpia Testnevelés és sport X. helyezés országos 2016/2017
Cserjési Patrik Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Csiki Laura Vanda Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Földrajz II. hely országos 2016/2017
Csiszár Levente Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Megyei Rajzverseny Rajz különdíj megyei 2016/2017

Oldalak