Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző nevecsökkenő sorrend Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely megyei 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely városi 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 12.hely országos 2016/2017
Farkas Orsolya Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely országos 2016/2017
Ferencz Janka Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Ferencz Janka Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Fodor Sarolta Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Fodor Sarolta Katinka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Fodor Sarolta Katinka Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Fülöp Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Fülöp Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés országos 2016/2017
Fülöp Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Fülöp Fanni Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés városi 2016/2017
Gál Máté Városi kommunikációs verseny Német nyelv II. helyezés városi 2016/2017
Gál Máté Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Gál Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely regionális 2016/2017
Galgóczy Ádám Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017

Oldalak