Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző nevecsökkenő sorrend Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Csöbönyei Anna Laura Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 2.hely megyei 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely regionális 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Megyei Rajzverseny Rajz különdíj megyei 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely országos 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Csoma Petra Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 66 országos 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Csoma Petra Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Csoma Petra Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Csoma Petra Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Csoma Petra Megyei Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely megyei 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés regionális 2016/2017
Csonka Panna Kincső Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely regionális 2016/2017
Csorba Mihály Kenguru Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Csorba Mihály Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Czap Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Czeglédi Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Czeglédi Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Czehelszki Lilla ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Czehelszki Lilla Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Czehelszki Lilla ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017
Czina Lilla Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Czina Lilla Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés városi 2016/2017
Czina Lilla Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Czinege Ernő Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Daher Paula Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Daher Paula Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Deák Nóra ENIBE Spanyol nyelv 1. helyezett országos 2016/2017

Oldalak