Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Hörömpöli Tamás András Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Czinege Ernő Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kolláth Gergely Sándor Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 1 megyei 2016/2017
Nádkúti Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Mezei András Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Szarka Ivett Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Rem Soma Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely megyei 2016/2017
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Farkas Olivér Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Koleszár Domonkos Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Káli-Nagy Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Szilágyi István Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Suhajda Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Suhajda Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Göbler Balázs Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Kocsák Péter Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Jáborszki Luca Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Vámos Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Nádkúti Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 8.hely megyei 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Tóth Zsuzsanna Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Palencsár Enikő Kenguru Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 7.hely megyei 2016/2017
Kocsis Botond Benedek Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017

Oldalak