Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Lakatos Liza Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Kmetz Ádám Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Kiss Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Nagy Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Kurucz Kitti Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Lakatos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Jáborszki Luca Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Dovák Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Ladányi Nóra Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Valter Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Szabó Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Skornyák Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 13.hely országos 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017

Oldalak