Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Kozma Réka Megyei Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Sztermen Gusztáv Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Vitelki Gergő nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Ujhelyi Milán Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Szobonya Erik Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Süveges Huba Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Kolcza Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely megyei 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Molitorisz Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Schupler Bendegúz Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Tóth Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely megyei 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Orosz Keve Viktor Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Galgóczy Gábor Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Toma Dominik Máté Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 8 megyei 2016/2017
Imri Hanna Lili nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 7. hely megyei 2016/2017
Madarász Zsuzsa Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Tetzl Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Fülöp Botond Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Pataki Ágnes Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely megyei 2016/2017
Soós Antónia Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Emődi Marcell Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 4 megyei 2016/2017

Oldalak