Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintjecsökkenő sorrend Tanév
Solymosi Máté Patrik Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kostyó Patrícia Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Szegeczki Hajnalka Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Major Tünde Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny Magyar nyelv 6. hely megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Galuska Brigitta Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Ujhelyi Milán Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kocsák Péter OÁTV Angol nyelv 1.hely megyei 2016/2017
Bátor Virág Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Hancsók Kálmán Matematikaverseny Matematika 4 megyei 2016/2017
Szegeczki Hajnalka Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Turnyánszki Eszter Curie Kémia Emlékverseny Kémia 5. megyei 2016/2017
Schupler Bendegúz Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Soós Antónia Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Rokonay Szonja Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Kozma Réka Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kondor Máté Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kolcza Panna Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Vanczák Adél Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Simai Anna Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Katona Éva Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Havasi Marcell Milán Kenguru Matematikaverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017

Oldalak