Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Makán Benedek Francia nyelvű országismereti verseny Francia nyelv 1. városi 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1. városi 2016/2017
Lakatos Liza Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Máji Tamás ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Ladányi Nóra Csenge Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely országos 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Bakos Júlia Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Lupkovics Lilla Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Erdős Gábor Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Kupai Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Suhajda Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Bódis Vivien Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Kiss Dalma ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Szemler Ábel ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Bári Zsanna Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Fodor Sarolta Katinka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Palencsár Enikő Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely országos 2016/2017
Pomázi Petra ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Kovács Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Korbély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Spisák Dorina Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Kababik Bianka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017

Oldalak