Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménycsökkenő sorrend Verseny szintje Tanév
Makán Benedek Francia nyelvű országismereti verseny Francia nyelv 1. városi 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 1. városi 2016/2017
Szemler Ábel ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Vincze Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Sziklai Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Szathmári Gergely Márton Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Fodor Sarolta Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Vitelki Gergő Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Pomázi Petra ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Kiss Natasa Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Katona Judit Arany János Szavalóverseny Irodalom 1. hely megyei 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Domonkos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Korbély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Szegeczki Hajnalka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Nagy Petra ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Simai Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely országos 2016/2017
Szakács Zsombor ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Pozsa Panna Megyei Rajzverseny Rajz 1. hely megyei 2016/2017
Mészáros Anna Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Urszin Kincső Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Koleszár Domonkos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Berecz Panna Viola Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Sógor Luca Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Enyedy Boglárka ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Ladányi Nóra Csenge Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Vitelki Gergő nyelvÉSZ Anyanyelvi Verseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Duró Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017

Oldalak