Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredménynövekvő sorrend Verseny szintje Tanév
Galuska Brigitta Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Sikora Dávid Ádám Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Ortó Réka Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Balla Emese Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Lestár Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Katona Éva Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Süveges Huba Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Csiszár Levente Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Bári Zsanna Lili Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Kovács-Hagyó Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Kurucz Kitti Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Szobonya Erik Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Molitorisz Anna Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Kárpáti Réka Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Pásztor Petra Andrea Városi kommunikációs verseny Német nyelv III. helyezés városi 2016/2017
Horváth Petra Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Suhajda Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Suhajda Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Monostori Anna Városi német nyelvi tesztmegoldó verseny Német nyelv III. helyezés városi 2016/2017
Kababik Bianka Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Szegeczki Hajnalka Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Szegeczki Hajnalka Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Balla Ágnes Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Lakatos Petra Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Vanczák Adél Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Balla Emese Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Márton Luca Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Csoma Petra Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Czina Lilla Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017

Oldalak