Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgycsökkenő sorrend Eredmény Verseny szintje Tanév
Bányai Kristóf Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Szathmári Gergely Márton Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Szabó Lilla HunGeo Contest, Nemzetközi Földrajz Diákolimpia Földrajz 8. hely nemzetközi 2016/2017
Kabai Máté Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Földrajz Előadói különdíj országos 2016/2017
Madarász Tamás Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Földrajz I. hely országos 2016/2017
Csiki Laura Vanda Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Földrajz II. hely országos 2016/2017
Svidró Orsolya Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Földrajz II. hely országos 2016/2017
Békési Panka Francia nyelvű országismereti verseny Francia nyelv 1. városi 2016/2017
Horváth Kata Francia nyelvű országismereti verseny Francia nyelv 1. városi 2016/2017
Makán Benedek Francia nyelvű országismereti verseny Francia nyelv 1. városi 2016/2017
Kántor Boglárka Frankofón dalverseny Francia nyelv 5.hely országos 2016/2017
Makán Benedek Francia nyelvű szavalóverseny Francia nyelv 3.hely városi 2016/2017
Bachmann Laura Adrienne Arany János Irodalmi Verseny Irodalom 28. hely országos 2016/2017
Horváth Kata Arany János Irodalmi Verseny Irodalom 34. hely országos 2016/2017
Soós Bernadett OKTV Irodalom II. fordulóba jutott országos 2016/2017
Katona Judit Arany János Szavalóverseny Irodalom 1. hely megyei 2016/2017
Nánási-Kocsis Gergely Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 7. megyei 2016/2017
Kovács Gellért Gábor OKTV Kémia II. forduló országos 2016/2017
Turnyánszki Eszter Curie Kémia Emlékverseny Kémia 5. megyei 2016/2017
Papp Marcell Miklós Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 4. hely országos 2016/2017
Koleszár Domonkos Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 2.hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 4.hely megyei 2016/2017
Nánási-Kocsis Gergely Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 17. hely országos 2016/2017
Molitorisz Anna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Sógor Luca Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 17. hely országos 2016/2017
Major Tünde Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny Magyar nyelv 6. hely megyei 2016/2017
Bódis Vivien Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 17. hely országos 2016/2017
Bátor Virág Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Simai Anna Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Biró Kinga Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 2. hely regionális 2016/2017

Oldalak