Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgynövekvő sorrend Eredmény Verseny szintje Tanév
Süveges Huba Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Galuska Brigitta Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Tóth Klára Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely országos 2016/2017
Farkas Balázs András Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Czina Lilla Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés városi 2016/2017
Korbély Kristóf Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017
Gyurkó Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely megyei 2016/2017
Kovács Petra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Espán Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Tóth Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely megyei 2016/2017
Tóth Balázs Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely városi 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Nagy Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 2. helyezés városi 2016/2017
Szinay Csaba Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely regionális 2016/2017
Sipos Virág Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely városi 2016/2017
Tóbis anita Diákolimpia Testnevelés és sport 7.hely országos 2016/2017
Sztermen Gusztáv Szilárd Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés megyei 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Ujhelyi Milán Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés megyei 2016/2017
Szobonya Erik Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Simkó Noémi Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Halász Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely országos 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Süveges Huba Diákolimpia Testnevelés és sport 4. helyezés megyei 2016/2017

Oldalak