Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző nevecsökkenő sorrend Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Bak Ármin Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Bakos Júlia Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Bakos Júlia Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely megyei 2016/2017
Balázs Anna Sarolta ENIBE Spanyol nyelv 1. hely országos 2016/2017
Balla Ágnes Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Balla Ágnes Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Balla Ágnes Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Balla Ágnes Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés városi 2016/2017
Balla Bence Máté Kenguru Matematikaverseny Matematika 6 megyei 2016/2017
Balla Emese Diákolimpia Testnevelés és sport IV. helyezés megyei 2016/2017
Balla Emese Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Balla Emese Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely regionális 2016/2017
Balla Emese Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezett városi 2016/2017
Bányai Kristóf Megyei Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny Kémia 4.hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Kenguru Matematikaverseny Matematika 3 megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Kenguru Matematikaverseny Matematika 56 országos 2016/2017
Bányai Kristóf Öveges József Fizikaverseny Fizika 2. forduló országos 2016/2017
Bányai Kristóf Hatvani István Fizikaverseny Fizika 2. hely országos 2016/2017
Bányai Kristóf Zrínyi Ilona Matematikaverseny Matematika 5 megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 1. hely megyei 2016/2017
Bányai Kristóf Dürer Matematikaverseny Matematika 7 országos 2016/2017
Bányai Kristóf Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 10. hely országos 2016/2017
Baranyai Lili Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 3. hely megyei 2016/2017
Baranyai Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Baranyai Lili Diákolimpia Testnevelés és sport 4. hely városi 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017

Oldalak