Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző nevenövekvő sorrend Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Vasas Teodóra Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Várnai Csenge Diákolimpia Testnevelés és sport 12.hely országos 2016/2017
Várnai Csenge Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Varga Dániel Jonatán Medve Szabadtéri Matekverseny Matematika 9. hely országos 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Vanczák Adél Diákolimpia Testnevelés és sport III. helyezés megyei 2016/2017
Vanczák Adél Diákolimpia Testnevelés és sport 14.hely országos 2016/2017
Vanczák Adél Diákolimpia Testnevelés és sport I. helyezés városi 2016/2017
Vanczák Adél Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely regionális 2016/2017
Vámos Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 1. helyezés megyei 2016/2017
Valter Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Valter Vanda Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 4. hely megyei 2016/2017
Valter Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 3. hely megyei 2016/2017
Valter Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 6. hely országos 2016/2017
Valter Vanda Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 7 megyei 2016/2017
Valter Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Valter Vanda Diákolimpia Testnevelés és sport 6.hely országos 2016/2017
Valcsev Dániel Bolyai Matematika Csapatverseny Matematika 2 megyei 2016/2017
Vágó Eszter Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Magyar nyelv 5. hely megyei 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Vágó Eszter Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017
Üveges Laura Diákolimpia Testnevelés és sport 2. hely városi 2016/2017
Üveges Laura Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Üveges Laura Deutscholympiade Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Urszin Kincső Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 5. hely városi 2016/2017
Urszin Kincső Anna Diákolimpia Testnevelés és sport 1. hely városi 2016/2017

Oldalak