Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Kassay Krisztián Diákolimpia Testnevelés és sport 9.hely országos 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Nánási-Kocsis András Márk Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Ákom Károly Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Ádám Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Ambrus Zsombor Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Túrmezei Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Szilágyi István Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kiss Dávid Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Katona Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely országos 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Ádám Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Szabó Zsombor Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017

Oldalak