Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kmecz Ádám Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Kassay Lilla Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely országos 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Szabó Ábel Örs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Espán Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Toma Dominik Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Orosz Keve Viktor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Espán Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bazsányi Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Emődi Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Kunsági Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Ádám Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Nagy Máté László Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Tóth Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Toma Dominik Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Szilágyi István Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Makán Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017

Oldalak