Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Tóth Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Vanczák Zsolt Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kunsági Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Nánási-Kocsis Gergely Diákolimpia Testnevelés és sport 4.hely országos 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Soltész Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Ferencz Bence Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Konc Gergő Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Szabó Zsombor Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Konc Gergő Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Ákom Károly Áron Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kozaróczy Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Farkas Márton Bálint Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Szinay Csaba Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Simon Dániel Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Karsai János Bence Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 3. hely városi 2016/2017
Sipos Virág Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Langwest Országos Tehetségkutató Verseny Angol nyelv 1.hely országos 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Czinege Ernő Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Vasas Teodóra Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017

Oldalak