Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Bárdos Bors Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Rédei Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Tóth Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Kornidesz Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Orosz Keve Viktor Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely országos 2016/2017
Szilágyi István Attila Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Farkas Márton Bálint Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Nagy Dániel Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely megyei 2016/2017
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Müller Gábor Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Konc Gergő Diákolimpia Testnevelés és sport 3.hely megyei 2016/2017
Plósz István Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Orosz Balázs Diákolimpia Testnevelés és sport 2.hely városi 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Emődi Marcell Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely megyei 2016/2017
Kmecz Ádám Diákolimpia Testnevelés és sport 1.hely városi 2016/2017
Demján Csongor Diákolimpia Testnevelés és sport 11.hely országos 2016/2017
Czinege Ernő Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 2.hely megyei 2016/2017
Vasas Teodóra Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Solymosi Máté Patrik Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kántor Boglárka Frankofón dalverseny Francia nyelv 5.hely országos 2016/2017
Nagy Valentin Langwest Országos Tehetségkutató Verseny Angol nyelv 6.hely országos 2016/2017
Gombos Dóra Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017

Oldalak