Versenyeredmények

Lista szűrése tantárgy szerint
Lista szűrése a verseny szintje szerint
Lista szűrése tanév szerint
Lista szűrése a versenyző neve szerint
Versenyző neve Verseny neve Tantárgy Eredmény Verseny szintje Tanév
Lackner Rolf Ákos Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Karsai János Bence Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 3. hely városi 2016/2017
Sipos Virág Réka Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Langwest Országos Tehetségkutató Verseny Angol nyelv 1.hely országos 2016/2017
Nyisalovits Tamás Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Czinege Ernő Márton Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Vasas Teodóra Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Csöbönyei Anna Laura Szaturnusz Nyelviskola Nyelvi Versenye Középiskolásoknak Angol nyelv 2.hely megyei 2016/2017
Solymosi Máté Patrik Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Lovas Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Kántor Boglárka Frankofón dalverseny Francia nyelv 5.hely országos 2016/2017
Gombos Dóra Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Nagy Valentin Langwest Országos Tehetségkutató Verseny Angol nyelv 6.hely országos 2016/2017
Rem Soma Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Farkas Péter Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Maginecz Adél Városi Fordítási Verseny Angol nyelv 1.hely városi 2016/2017
Trescsó Levente Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Molnár Ábel Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Makán Benedek Francia nyelvű szavalóverseny Francia nyelv 3.hely városi 2016/2017
Pásztor Petra Andrea Diákolimpia Testnevelés és sport 3. helyezés városi 2016/2017
Nagy Virág Boglárka Országos Nyelvhasználói Verseny Angol nyelv 5.hely országos 2016/2017
Sallai Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Halasi Máté Diákolimpia Testnevelés és sport 5.hely megyei 2016/2017
Gombos Nóra Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Dovák Dorka Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Skornyák Virág Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Kiss Viktória Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Jáborszki Luca Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Rokonay Szonja Diákolimpia Testnevelés és sport 13. hely országos 2016/2017
Kiss Dániel Bendegúz Dürer Matematikaverseny Matematika 6. hely megyei 2016/2017

Oldalak