2021. december 10.

Vajon miben rejlik a titok? Mi hoz össze több éve sok-sok diákot különböző osztályokból egy délutánra? Természetesen a vágy, hogy jól érezzék magukat, barátaikkal együtt részt vegyenek egy vetélkedős partin és nem utolsó sorban, hogy jókat egyenek-igyanak.
A karácsony előtti időszakban az angol nyelvi munkaközösség az idén is megrendezte a hagyományos gasztropartit. A résztvevők által megterített asztalokkal teadélutáni hangulatot teremtettünk. Az online vetélkedő kérdéseiben a csapatok bebizonyíthatták mennyire jártasak a karácsonyi ünnepkörrel és a teázási szokásokkal kapcsolatban. A kvíz minden résztvevő számára ajándékkal zárult. A jó hangulatú délután során finom teakülönlegességeket és teasüteményeket kóstolhattunk meg. Az alkalomra készült ötletes maszkok a csapatok kreativitását dicsérik, a legsikeresebbeket jutalmaztuk is.
Gratulálunk minden résztvevő munkájához és szeretettel várunk mindenkit jövőre is!
A szervezők: Szekeresné Kundrát Edit és Szakácsné Ruscsák Ágnes