Nyílt napok a Hermanban

Kedves Diákok, kedves leendő Hermanosok!

Idén a vírushelyzet miatt különleges módon kell megszerveznünk a nyílt napokat. A legfontosabb a ti és a saját diákjaink, tanáraink egészségének a védelme. Ennek megfelelően a létszámok korlátozásával, előzetes regisztrációval lehet iskolánkba látogatni. Ugyanakkor elsődleges célunk, hogy minden irántunk érdeklődőnek bemutatkozhassunk, megmutassuk azt a környezetet, azt a miliőt, azokat az eredményeket, amelyet a következő évekre kínálni tudunk.

A látogatási program kb. 2 órás, melyre regisztrálni kell.

 

A program teljes időtartama alatt maszk viselése kötelező.

November végén további tájékoztató anyagokat töltünk fel a honlapunkra, így ha valaki nem tud részt venni a nyílt napon, onnan szerezheti meg a szükséges információkat.

4. osztályos vagyok

Szülő vagyok

8. osztályos vagyok