Az iskola járványügyi protokollja alapján az alábbi tájékoztatást adjuk a 2022. február 28-i szóbeli felvételire a négy-öt évfolyamos gimnáziumi képzésre jelentkezők számára:

• Az első megjelölt időpont előtt kb. 15 perccel érdemes megérkezni az iskolába.
  • Az épületbe a felvételizőn kívül más nem léphet be. A szülők sajnos nem tartózkodhatnak az iskolában. A folyosókon felügyelő tanárok lesznek, akik a tanulók eligazodását segítik, kérdéseikre válaszolnak. A szülők telefonon tarthatják a kapcsolatot a gyermekükkel, de a hívást a gyermek kezdeményezze, hogy ne zavarják meg a felkészülést és a vizsgát.
  • Szükséges kerülni a csoportosulást, ezért kérjük az időpontok betartását.
  • Az épületbe belépéskor a felvételizők hőmérsékletét ellenőrizzük, a kézfertőtlenítést biztosítjuk.
  • A védőmaszk viselése a vizsgázók számára az épületben tartózkodás, várakozás ideje alatt kötelező, a szóbeli vizsgán a felkészülés ideje alatt ajánlott, de nem kötelező, a szóbeli felelet során nem kötelező.
  • A tagozatok gyülekező termét az aulában és a vizsgahelyszíneken elhelyezett beosztáson tekintheti meg a vizsgázó.
  • Ha több tagozatot jelölt meg a felvételiző, akkor a megjelölt időpont előtt legalább 5 perccel kell a tagozat gyülekező helyén lennie.
  • A felkészülési idő 20 perc, a vizsga kb. 10 perces lesz.
  • Íróeszközről a felvételiző gondoskodik. Folyadékot és harapnivalót célszerű hozni a vizsgára.

A diákok beosztásának letöltése IDE kattintva érhető el.